Diğer Sağlık Personeli Hizmetleri

İş Sağlığı ve Güvenliği süreçlerinin önemli bir paydaşı olan Diğer Sağlık Personeli (İşyeri Hemşiresi) bir işyerinde çalışan personellerin sağlık standartlarının yükseltilmesi noktasında kritik role sahiptir.

Her çalışan, kendi sağlık standartlarının güvence altına alındığı bir organizasyonda çalışmak ister. Bu yaklaşım, işverenin kanuni yükümlülüklerini yerine getirmiş olmasının ötesinde, personellerinin kuruma bağlılık ve mutluluk ve verimlilikleri üzerinde de olumlu değişimleri beraberinde getirmektedir.

Bir işletmede çalışanların sağlık ve iş güvenliklerinin güvence altına alınmış olması, personel değişim hızının (turn over) düşürülmesi, yetkin insan kaynağının elde tutulması ve verimliliklerinin yükseltilmesi noktasında pozitif katkı sağlamakla birlikte, sağlık problemleri sebebiyle yaşanması muhtemel iş gücü kayıplarını da minimuma indirgemektedir.

Firmamız, konusunda uzman, yetkin Diğer sağlık personelleri  ile yüzlerce firmaya nitelikli hizmetler sağlamaktadır.

İş sağlığı ve güvenliği standartlarını en üst düzeye çıkartmak isteyen kurumlar, bünyelerinde diğer sağlık personeli bulundurmalıdır. OSGB firmamız Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş, firmalara diğer sağlık personeli görevlendirme yetkisine sahip bir kuruluştur. İşletmenizin diğer sağlık personeli ihtiyacını firmamız sayesinde giderebilirsiniz!

Sağlık Personeli Talep Edin!

    Tehlike Sınıfınız

    Avis OSGB'ye Hoş Geldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?