6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ve bağlı yönetmelikleri gereği, iş yerlerinde, çalışanların sağlık muayenelerinin yapılması yasal bir yükümlülüktür. Çalışanların sağlık muayenelerinin kayıtları işe giriş ile birlikte periyodik olarak yenilenmesi ve işin türüne göre belli süreler boyunca saklanması yasal bir zorunluluktur.

Personel Sağlık Tarama Hizmetleri

İşçiler, sağlık testlerini periyodik olarak yaptırmalıdır. Bu durum işçilerin iş yerinden izin alarak çalışma ortamından uzak kalmalarına neden olur. Sağlık testlerine harcanan zaman sebebiyle operasyon faaliyetleri aksayabilir.

Mobil sağlık hizmetleri, iş sağlığı hizmetlerini iş yerine getirir. Bu sayede iş gücünüzü güvenli ve sağlıklı tutarken iş akışınızı da aksatmazsınız.

Mobil sağlık hizmetleri, çalışma ortamının işçilerin sağlığını nasıl etkilediğini ve maruz kaldıkları riskleri tespit eder. Böylece işçilerinizin sağlığını korur, verimliliklerini arttırırsınız!

Mobil Sağlık Hizmetleri Firmaları

Mobil sağlık hizmetleri firmaları arıyorsanız, İş sağlığı ve güvenliği sektöründe zengin bir geçmişe sahip olan firmamız son teknoloji ekipmanları ve nitelikli sağlık personelleri ile size en iyi mobil sağlık hizmetlerini sağlar.

Mobil sağlık hizmetleri, hem işveren hem de çalışan için masrafları kısıtlar!

Üretim faktörleri arasında en önemli etken emek yani insandır. İş sağlığı ve güvenliğinde de işçilerin sağlık durumu tüm iş güvenliği uygulamalarından daha önemlidir.

Sağlık Taramaları Talebinde Bulunun

    Tehlike Sınıfınız

    Avis OSGB'ye Hoş Geldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?